Internetový marketing reference

Reference

Co o nás říkají zákazníci

Email marketing Nestlé Česko s.r.o. Online marketing Sammohyl a.s. Webdesign Neupharm, s.r.o. PPC kampaně APUL,z.s. Interentový marketing GARLAND distributor, s.r.o. Webdesign JP-STAV s.r.o. Webdesign Havel & Vavrinec

Salon Iveta

Děkuji za profesionální vytvoření mých webových stránek salon-iveta.cz a především za zajištění prvních pozic ve vyhledávačích během několika málo dnů. salon-iveta.cz - kosmetika Jičín

Ing. Ondřej Neuman, marketing manager Nano Medical s.r.o.

Super spolupráce, rychlost, vstřícnost, podmínky díky! nanomedical.cz

Deník GymNP

Děkujeme za marketingové poradenství a profesionální zpracování webu https://denik-gymnp.cz/ , díky kterému jsme dokázali během 8 měsíců provozu získat ocenění v anketě Nejlepší školní e-zin roku 2019. Redakce Deníku GymNP. denik-gymnp.cz

Luboš Typlt, Neupharm, s.r.o.

Přišli jsme s představou jednoduché stránky s informacemi o naší distribuční společnosti. Hodně textu, žádné členění. Odcházeli jsme s komplexním vyhotovením elegantních, přehledných a vizuálně více než pohledných stránek v jazykových mutacích. Tvorba trvala jen pár dnů a cena byla stejně příjemná jako komunikace. Doporučuji! neupharm.cz

MUDr. Miloslav Skřivánek, sexuolog - gynekolog - psychoterapeut

Rok jsem si lámal hlavu jak udělat web pro mou ordinaci. Studio Shark to zvládlo během dvou týdnů. S výsledkem jejich práce jsem naprosto spokojen. Věřím, že stejně spokojeni budou i mí pacienti.

Iveta Martincová, markenting manager Nestle Purina Pro Plan

Na doporučení jsme navázali spolupráci se Studiem Shark. Momentálně nám dodávají bannery pro naše online reklamní kampaně. Překvapila nás nejen kvalita, ale především rychlost, s jakou jsou schopni zareagovat. Předešlá reklamní agentura nám bannery dodávala do cca 14-ti dnů. Od "žraloků" máme banner i s korekturou do dvou dnů. Spolupracujeme i v oblasti internetového marketingu, SEO optimalizace pro vyhledávače a PPC reklamních kampaní. Teprve nyní zjišťujeme, o čem internetové stránky skutečně jsou a jak málo péče jsme jim doposud věnovali. Výsledky ve vyhledávačích a návštěvnost stránek se změnily k nepoznání.

Dalibor Hajský, sales manager společnosti GARLAND distributor, s.r.o.

Naprosto pohodová spolupráce. Velmi oceňuji rychlost, přesnost a rovněž samostatnost a vlastní nápady při zadávání grafických úkolů. A naše účetní oddělení miluje velice férové ceny.

Jindřich Pech, jednatel společnosti JP-STAV s.r.o.

V každém oboru a především v dnešní době je potřeba vybírat velmi pečlivě své partnery, kteří vám dopomohou k dalšímu růstu. A firma Studio Shark je právě takovým partnerem. Spojení s profesionály v oboru se prostě vždy vyplatí. Za firmu JP-STAV s.r.o. s velkým díkem za perfektní práci - Jinřich Pech.

Radek Šír, jednatel společnosti Eltr-Šír s.r.o.

Vaše kreativita nás velice uspokojila a naplnila naši vizi o profesionálním designu www stránek a vkusném vzhledu našich tiskovin.Taktéž nás velice potěšila Vaše pružnost a rychlost při realizaci zakázek. Na další spolupráci s Vámi se těšíme a věříme, že i nadále Vaše práce bude na tak vysoké profesionální úrovni jako doposud.

Petra Sehnalová, provozovatel webu www.andronika.cz

Původní zakázka byly pouze webové stránky. Než jsem si stihla začít vymýšlet, jak by to mělo vypadat, návrh byl na světě. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Stránky se dle mého soudu a vkusu moc povedly a tak jsem následně zvolila tento design pro všechny firemní materiály (hlavičkové papíry, vizitky...). Dokud jsem vymýšlela, co kde chci umístit a jak to má vypadat, tak to pořád tak nějak nebylo ono. Jakmile jsem to vzdala a nechala Studio Shark pracovat samostatně, reprezentativní výsledek byl na světě. Nic tomu nechybělo, nic nepřebývalo a bylo to prostě perfektní!

Petra Sehnalová, provozovatel webu www.grafoterapie.cz

Tyto stránky se dělaly v době, kdy jsem o webovém designu nevěděla vůbec nic. V té době jsem měla jen v hlavě představu, jak by měly stránky vypadat. Když se dnes ohlédnu, děkuju Studiu Shark, že mě tenkrát odradilo od většiny mých představ, které nebyly reálně zobrazitelné všem listujícím, a zároveň vymyslelo variantu, která vystihla moje přání, ale byla zobrazitelná a přístupná všem zájemcům. Tyto stránky mám již od roku 2002 a stále se objevují noví lidé, kteří chválí nápad i ztvárnění.

Copyright ©2023 Studio Shark